Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, które używane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Poldent lub Chema.

Oferowane towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Sprawdź

http://sklep.cezal.com.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.Popular Posts

Nasionnica jabłkówka

Szkodnik atakuje jabłoń oraz borówkę wysoką, rzadziej występuje ...

Owocanka południówka

Szkodnik atakuje głównie mandarynki i pomarańcze, rzadziej grejpfruty, ...

Przepis kulinarny –...

Prócz mięsa i warzyw, a również owoców, niezwykle ...

Poszukiwania fotografa ślubnego

Znacząca część osób dopytuje przed przyjściem ślubu i ...

Mróz

Pod wpływem mrozu pękają pnie, kora na pniach ...